Acai berry çileğini duymuş muydunuz? Eğer duymadıysanız, internette bir numaralı antioksidan olarak yapacagınız küçük bir arama sonucu acai ve onun inanılmaz faydalarıyla dolu bir çok bilgi bulacaksınız

Merhaba, Ben Meltem Güneş,

2 haftada verdiğim 10 kilodan sonra, diyet metodumu anlatmak isterim. Acainin en büyük faydalarından biri şüphesiz kolay kilo vermeye olan yardımıdır ve siz de aynı metodu kullanabilirsiniz.

Acai berrynin bir çok formu bulunmakta ancak meyve suyu olarak kullanmak pahalı ve uzun bir süreç olduğundan en iyi sonucu acai berry kapsülü ile elde ettim. Diyetimin basmaklarını yazıyorum.

Öncelikle doğru ürünü bulabilmek için araştırma yaptım ve bulduğum websitesindeki bilgiler ve detayları inceledim, Siparişimi verdim.

Acai berry elime ulaşınca öncelikle kullanma talimatlarını inceledim ve sabah kahvaltısı ile 1 kapsül aldım akşam yemeğinde bir bardak su ile bir kapsül daha kullandım.

Evet oldukça basit bir kullanımı oldu. Ancak burda önemli olan biraz da karar vermek ve başlamaktı.

Sizde harekete geçip kararlı bir şekilde gerçekten azim ve istekle bu kapsülü kullandığınız ve alışkın olduğunuz beslenme düzenini değiştirdiğiniz takdirde sizin de başarılı olmamanız için hiç bir engel yok

İyi şanslar…2 Haftada Acai Berry kullanrak nasıl 10 kilo verdim? için 1 yorum yapılmış

aslı

8 Eylül 2011, 10:47 am

merhabalar ben dogumdan sonra kılo veremedım ılacı arkadasım sıparıs verdı ve6.gun bugun kılo verdıgımı bılmıom ama sıskınlık gıttı ılerleyen zammanda gercekten kılo verırsem yazıcam gorusuruzzzzzz…….

Sizde Yorum Yazın

  • Alexa