alphariceAlphaRice Yeni Süper Yiyecek

Son günlerde mucize besin ve süper yiyecek olarak tanıtılan bir çok besine bir yenisi eklendi. Alpha Rice olarak tanıtılan bu pirinç çeşidi, sağlığı sürdürebilmek için gerekli olan maddeler ve antioksidanlar içermekte. Pirinçte bulunan sağlıklı kepek, diğer kepeklere karşı üstün bir durumda ve vucudun dengesi, kalp sağlığı için oldukça faydalı.

Yapılan çalışmalar Alpha rice’ta 100 değişik antioksidan ve mineral içeriyor. Bu pirincin kepeği, enerji ihtiyacını karşılıyor, doğal güç sağlıyor ve kilo kontrolünde yardımcı oluyor.

Alpha Rice bunların yanısıra fitosisterol, polisakaritler, sisterol, doğal lifler, vitamin E kompleksi ve B vitaminlerini içeriyor. Omega3 ve Omega6 bakımından oldukça zengin.

Antioksidanlar bilindiği üzere vücudumuzda dolaşan serbest radikallerle savaşan maddelerdir. Serbest radikaller günlük yaşantımızda maruz kaldığımız ve vücudumuza zarar veren çeşitli madde ve kimyasallardır. Bu serbest radikaller zamanından önce yaşlanma, vücut dengesinin bozulması ve hastalıklara yol açma gibi etkiler yapar. Alpha rice bu noktada bizi genç tutar, sağlığımızı korur ve besin ihtiyaçlarımızı karşılar.

Değişik deneylerle incelenen Alpha rice bir çok hastalıkta yarar sağlamış durumda. Romatizma, kalp damar rahatsızlıkları, çevresel kaynaklı sinir sistemi bozuklukları, yüksek kolesterol ve şeker hastalığı bunlardan sadece bazıları.. Doğal lif içeriği ile kilo kontrolünü, aşırı şişmanlığı engelleyerek bizi tok tutuyor. Ayrıca hem doğal hem de sağlıklı.

Alpha rice kullandığımız vitaminlerden çok daha sağlıklı. Besinlerin tümü vucudumuz için gerekli vitaminlerin tamamını aynı anda ya da ihtiyacımız olduğu kadar karşılayamaz. Bu nedenle vitamin içeren yapay kaynaklara başvururuz. Oysa Alpha riceta bu vitaminlerin tümü yeterli miktarda bulunmaktadır. Labaratuvarda üretilmiş vitaminlere gereksinimimizi ortadan kaldırır.Alpha Rice Nedir? için 6 yorum yapılmış

ibrahim

6 Ağustos 2011, 5:54 pm

ben ak ciğer hastasıyım alpha rice kullana bilirmiyim cevaplarınızı bekliyorum

fatma

17 Ağustos 2011, 11:04 pm

selam benim 8 yasinda bir oglum var istahsiz boyu 1.14 kilosu 20 unutkanlik problemi var alpha rice kullansa faydasi olurmu?

mustafa

18 Aralık 2011, 10:30 pm

alpha rice adlı ilaç diz eklemlerinde kireçlenme var doktorlar ameliyat diyor bu ilacın faydası olurmu kireçleri yok edermi cevap yazarsanız sevinirim.

nilgün

19 Ocak 2012, 1:07 am

benim hastalığım şeker ve kolestrol yeni kullanmaya başladımm yurtdışındada araştırma yaptımmm çok iyi geldii ama farklı yorumları bilmek stiorummm

jülide

1 Mart 2012, 9:22 pm

bende almayı duşunuyorum sizce alayımmı siz ne düşünüyorsunuz

suat

19 Nisan 2012, 9:05 pm

astım bronşit olna bir kişi kullanabilirmi yogunuğa ve halsizliğe iyi geliyormu geri dönerseniz sevinirim

Sizde Yorum Yazın

  • Alexa