Eğer yıllar boyu zayıflamak için uğraştın ve hiç bir sonuç elde edemediysen, 5 ipucunu deneyerek, kolay zayıflamanın keyfini çıkarabilirsin.

1- Düzenli olarak soda içmek.

Hergün aynı saatte ve günde en az iki defa soda içmek metabolizmayı hızlandırır. Bağırsak hareketlerini arttırarak kilo vermeye yardımcı olur. Şişkinliği ve hazımsızlık sorunları azalacaktır.

2- Bol sıvı tüket.

Günde en az 8 bardak olmak üzere su ve diğer gazsız doğal içecekleri tüketmek açlık hissini gidercek, vücuttaki toksinlerin çıkışını hızlandıracak ve gözenekleri açacaktır.

3- Abur cuburu terket.

İçeriği ne olursa olsun doğal olmayan atıştırmalıklardan vazgeç. Konserve tüketme. Atırştıracak bir şeyler aradığında meyve ve sebzelere yönel. Yeşil sebze girişini kademeli olarak arttır.

4- Koşmanın en iyi kilo verme yöntemi olduğunu unutma.

Koşmaktan hoşlanmıyorsan kardio yap. günde 30-50 dakika koşmak ya da kardio yapmak yeterli olan süredir. Aşamalı olarak bu süreyi 60-120 dakikaya çıkar. Kolay kilo vermede hareketin en tercih edilen yöntemlerinden biri dans etmektir. Eğlenerek kilo vermenin yoludur.

5- Ağırlık kaldır.

Aklına gelen ağır halteri hemen çıkar, buna ihtiyacın yok. Bir kaç kalın ansiklopedi ile bu işi kolayca yapabilirsin. Bu sayede yaktığın yağların yerini kaslara bırakacaktır. Direnç isteyen hareketler kilo vermenin etkili yöntemlerinden biridir.

Bir ay boyunca bu programa uyman 5 kilo vermeni hem de sağlıklı olarak sağlayacaktır.

* Dr. Joshua Simpleton’un makalesinden çeviridir.Ayda 5 Kilo Vermeyi Garanti Eden* Zayıflama İpuçları için 1 yorum yapılmış

aysu

15 Şubat 2013, 6:34 pm

Ben bugun basliyacam sizi bilgi vercem

Sizde Yorum Yazın

  • Alexa