Her kadın için düğün günü şüphesiz hayatındaki bir kaç sayılı günden biridir. O gün mükemmel bir düğüne sahip olmak ister. Ayrıca sevginin, sevdikleri ile kutlanması fırsatıdır. Düğünün mükemmelliği gibi gelinin de mükemmel olması önemlidir. Bu özel günde fiziksel ve ruhsal olarak harika olmak, ışıldamak tüm kadınların hakkıdır.

Düğünden önce yapılmak istenen en önemli maddelerden biri kilo vermektir. Her ne kadar mutlu olursa olsun bu önemli günde kadın kendini baskı altında hisseder ve kendine güvenini sağlamak için görünüş çok önemlidir.

Kilo vermek için düğüne bir hafta kala uygun bir zaman değildir. Kilo vermek için daha uzun bir süre önce yeme alışkanlıklarını değiştirmek şarttır. Meyve, sebze ve tahıllarca zengin ürünlere başlanıp, yağlı yiyecekleri beslenme listesinden çıkarmak ve acai kapsülleri ile takviye yapmak yeterlidir. Acai kilolara karşı güçlü bir savaşçıdır. Ağırlık kaybını garanti eder.

Acai kapsülü kullanmak özel bir hazırlık gerektirmez. Yemeklerden yarım saat önce su ile bir kapsül almak kadar kolaydır. Kilo verirken bir kaç küçük günlük egzersiz yapmaya başlamak, ki bunu en az 2 hafta önce yapmalısın düğün günü mükemmel olmanı sağlayacaktır.

İnsan azminin üstünden gelemeyeceği çok az iş vardır. Stresten kurtulma, yeme alışkanlıklarını değiştirme, spor yapma ve aci kapsülleri sayesinde hedefe odaklanarak düğün gününe kadar harika bir fiziğe sahip olabilirsin.

Sizde Yorum Yazın

  • Alexa