Mart ayı geldi çattı. Bahar aylarına dolayısıyla ince, dar giysiler ve mayoların giyilmesine çok az kaldı. Günde 10 dakikalık bir egzersizle bir kaç hafta içinde karnınız toparlayabilirsiniz.

1- Bacak, kalça, karın, kollar için: Bacaklarınızı mümkün olduğunca açarak düz olarak durun. Bedeninizi sağa bükerek sol kolunuzu açarak sağ tarafınıza yaylanın ve bir kaç saniye bekleyin. Aynı hareketi diğer yöne diğer kolunuzla yapın ve hareketi 20 defa tekrarlayın.
Bu yazı zayiflamacilegi.com sitesi için hazırlanmıştır.

2- Sol bacağınızı açarak belinizi kırın ve sağ elinizle sol ayağınızı tutun. Başınız hareket boyunca elinizi takip etsin. Sonra diğer bacak ve el kombinasyonu ile hareketi tamamlayın ve 20 defa tekrarlayın. Hareketi bir kaç gün sonra zorlaştırmak isterseniz elinize en fazla 5 kilogramlık bir ağırlık alabilirsiniz.Bu yazı zayiflamacilegi.com sitesi için hazırlanmıştır.

3- Bacak, omuz ve karın için: Yere uzanarak dizlerinizi bükün. Ellerinize ağırlık alarak dizlerinizi aşağı yukarı hareket ettirin. Bacaklarınız kaldırma anında mümkün olduğunca yere paralel olsun. Hareketi 20 defa tekrarlayın.Bu yazı zayiflamacilegi.com sitesi için hazırlanmıştır.

4- Bir önceki konumunuzu bozmadan belinizi oynatarak sırayla sağ ve sol tarafa esneyin. Hareketi 20 defa tekrarlayın.Bu yazı zayiflamacilegi.com sitesi için hazırlanmıştır.

5- Bacaklar, karın ve göğüs için: Yerde uzanın. Ellerinizde ağırlık tutun ve bacaklarınızı sırayla karnınıza çekin. Bacaklarınızı en son noktaya kadar çekmeye gayret edin. Hareketi 20 defa tekrarlayın.Bu yazı zayiflamacilegi.com sitesi için hazırlanmıştır.

6- Bir önceki konumunuzu bozmayın. Bacaklarınızı karnınıza kadar çekerken belinizden öne doğru eğilin ve elinizdeki ağırlığı bacağınızın altından geçirin. Kol ve omuzlarınızı yere paralel tutmaya çalışın. 20 defa hareketinizi tekrar edin.Bu yazı zayiflamacilegi.com sitesi için hazırlanmıştır.Düz Bir Karın için 10 Dakika için 4 yorum yapılmış

zülfiyye

8 Nisan 2011, 9:18 am

ben 40 yaşındayım. 75 kiloyum. 2 yıl önce 86-87 kiloydum. Kendi yöntemimle bir diyet proqramı hazırldım ve uyğuladım. Önce çok zorlandım. Amma işe yaradığını gördükce daha azmle davam etdim. İlk 15 günde 1,5 kilo verdim. 2 yıldır her bir şey yiyerek kendimi 75 kiloda saklamayı becerdim. Bunu her kes yapa bilir. Yeterki kendini bir az sev.

ayla

26 Mayıs 2011, 9:39 pm

mrb arkadaşlar boğazın ızı tutun hareket uyku uyumayın çok konuşmayın zayıflarsınız erkeklere boyun eğmeyin kendinize değer verin önce kendini düşün bütün her şey düzelir

arzu arslan

18 Haziran 2011, 4:04 am

zülfiyye hanım banayardımcı olurmusunz.benim yaş 37 ve 85 kiloyum.

mülayim

25 Ekim 2011, 9:44 am

ben 105 kiloydum 4 sene içinde 69 kiloya düştüm azim ve devamlılık 32 yaşındayım haftada üç gün futbol oynadım spor bu kadar ama pilav makarna ekmek nerdeyse yok gbi birşey hayatımda tatlı yiyorum ama çayı şekersiz içiyorum rejim sadece hafta sonları yok ama dikkatlice

Sizde Yorum Yazın

  • Alexa