Kilo vermek için vücudun toksinlerden arındırılması da gerekmektedir. Hollywood’da kilo vermeye başlamadan önce uygulanan detoks programlarından en yenisi limon detoksudur. Özellikle zayıflama diyeti ile birlikte yapılan limon detoksu etkili sonuçlar vermektedir.

Bulunması kolay ve her zaman bulunabilecek malzemelerle yapılan bu detoks programı kişiye uygun rejim orogramları ile uygulanmaktadır.

Bir sürahiye doldurulan oda sıcaklığındaki 1,5 litre suyun içine 1 adet limon sıkılır. 1 adet arnavut biberi küçük parçalara bölünerek eklenir. Son olarak 2 servis kaşığı bal koyularak karıştırılır. Su bu şekilde dinlendirilir. Malzemelerin tümü eksiksiz olarak koyulmalıdır. Çünkü ancak bu şekilde ihtiyaç olan vitamin ve mineraller bir araya getirilebilir.

Su ihtiyacı hissedildikçe hazırlanan karışım süzülerek içilir. Beraberinde istenen bir rejim programı uygulanarak sağlıklı kilo vermek mümkündür.Hollywood Detox Diyeti için 1 yorum yapılmış

oyyla.com

10 Ağustos 2010, 4:46 pm

Hollywood Detoksu…

Kilo vermek için vücudun toksinlerden arındırılması da gerekmektedir. Hollywood’da kilo vermeye başlamadan önce uygulanan detoks programlarından en yenisi limon detoksudur. Özellikle zayıflama diyeti ile birlikte yapılan limon detoksu etkili sonuçlar v…

Sizde Yorum Yazın

  • Alexa