Sonunda bu da oldu, diyet çılgınlıklarına bir yenisi daha eklendi. Şüphesiz her diyet programının kaynağı Hollywood öncelüğünde başlatılan bu ilginç diyet, hızla yayılmaya devam ediyor. Amerikada yayınlanan sağlık programından aldığımız metni aynen çevirerek size ulştırıyoruz. Denemesi size kalmış;

” Dünyadaki milyonlarca kilo veremeyi başaramadığı için mutsuz insanlardan biriysen, kurabiye diyetini duymadığına iddiaya girerim. Bu diyeti yapanlar 20-40 arasında kilo verebilmeyi başardı. Kurabiye diyeti aslında yeni bir diyet değil, ancak yıllardır yapılan denemelerle geliştirildi ve mükemmelleşti.

Kurabiye diyetinin temeli hergün 6 kurabiye yemeye dayanıyor. Kurabiyeler tok kalabilmek için son derece yeterli besinlerdir. Sadece kurabiye yiyeceğinizi düşünmeyin, çorbalar, salatalar ve makul bir beslenme planında yer alan her türlü besini yiyebilirsiniz. Kurabiyeler sadece acıktığınızı hissettiğinizde sarılabileceğiniz küçük yardımcıalr olacak. Kabaca bir hesapla 6 tane kurabiye 540 kalori içerir, ancak tok tuttuğu süreler içinde yiyeceğiniz zararlı yiyeceklerin yanında bu küçük bir rakamdır. Kilo vermek için lezzetsiz ve sinir bozucu tatlarla kendimizi yıpratmak yerine tokluk için kurabiye atıştırmakla bir ayda 5 kilo verebileceğimizi biliyor muydunuz? ”

Sizde Yorum Yazın

  • Alexa