Araştırmacılar, yaptıkları bir çalışmada Amerikan nüfusunun %70’inde kilo problemi olduğunu ve toksinlerini atamadıklarını farkettiklerinde çok şaşırdılar. Toksinler metabolik ve salgı fonksiyonlarını etkileyerek kilo almaya neden oluyordu. Ortak toksinler besinler, su ve hatta solunan hava ile vücudumuza giriyorlar. Bu yüzden organların işlevlerini doğru olarak yerine getirmeli, kilomuzu kontrol altında tutmalı ve enerjik olmalıyız.

Maqui Çileği ile kilo vermek kolaydır. Maqui en yüksek ORAC değerine sahip olan besin olarak, vücudu temizleyecek, metabolizmayı düzenleyecek ve hızlandıracakve metabolizmanın hızlanması tüm organların doğru şekil ve hızda çalışmasını sağlayarak, yağ yapımını önleyecek ve fazla yağları parçalayacaktır.

İnsanlar genellikle fazla kilolarının bağırsak ve midelerinin çalışmasındaki düzensizlik nedeniyle oluştuğunu bilmez. Bu çalışma düzensizliği kabızlık, karın şişliği, mide ve bağırsak gazları gibi bir çok şekilde olabilir. Bu alanlar zararlı bakterilerin üremesi için elverişli bir yere dönüşebilir. Maqui çileği bu bakterileri vücuttan atarak, tekrar oluşumunu engelleyecek ve yağları ortadan kaldırmaya hızla başlayacaktır.

Maqui Berry yapılan çalışmalara göre en yüksek ORAC, Katalaz ve Glutathione içererek bu konuda daha önceki şampiyon olan Acai Çileğini geride bırakarak süper antioksit ve süper meyve tahtına oturmuştur.

Ünlüler antioksidan ihtiyaçları için maqui çileğini keşfettiler. en yeni antioksidan ve kilo yardımcılarını bulma konusunda her zaman daha önde olan Hollywood bu son rejim ürünü herkesten önce denedi ve memnun kaldı.

Sizde Yorum Yazın

  • Alexa