Biber Hapı, Meksika’da yetişen ve çok acı olan bir biberin ana madde olarak kullanıldığı ve içinde turunçgiller, guarana ve nişasta bulunan bir ilaçtır.

Tok tutucu özelliğinin yanısıra, bol su kullanımında vücuttaki yağların yakılmasını sağlar. Kullanıcının metabolizmasının hızına bağlı olarak aylık 4-12 kilo arasında kilo vermeyi mümkün kılar. Egzersiz ile etkisi hızlandırılabilir. Üretici ve satışı tarafından herhangi bir yan etkisi olmadığı söylenen meksika biberi hapının hamile, emzikli, düzenli ilaç kullanan, alkol, tansiyon problemleri olan kişilerde kullanımı önerilmemektedir.

Kullanıcı yorumlarının büyük bir kısmı ürünün etkili olduğunu belirtirken, bir kısmı zayıflama sağlanamadından şikayet etmekteler. Ancak unutulmamalıdır ki, tüm insanların metabolizması birbirinden farklıdır ve bu hıza bağlı olarak kilo alma ve verme süreleri eşit olmayacaktır.

Doğum kontrol hapı ile kullanımının zararı olmadığı belirtilen biber hapında dikkat edilmesi gereken yok olan açlık hissi ile birlikte hiç bir şey yememenin yanlış olduğudur.

İnsan vücudu beslenme alışkanlığına bağlı olarak şekillenir. Günde bir öğün yemek yemeye alışan bir metabolizmada, beyin sadece bir kere yemek yemeye şartlandığı için alınan besini depolamaya yönelir. Bu da kilo almaya neden olur. Ancak sık aralıklı ve az yemeye alışan beyin, yakın zamanda yeni besin geleceğini bildiğinden alınan besinleri yakmaya yönelir. Böylece kilo alımı söz konusu olmaz.

Biber hapı tıbbi bir ürün değildir, bitkisel bir zayıflama yardımcısıdır. Bu tür tüm ürünlerde olduğu gibi, kullanmadan önce hekime danışmakta yarar vardır.

Sizde Yorum Yazın

  • Alexa