Son günlerde yeni bir zayıflama ürünü çok konuşulmaya başlandı. Özellikle bitkisel zayıflama takviyelerini tanıtan Amerika’nın ünlü programcısı Oprah Winfrey tarafından önerilmesi ile gündeme geldi ve popülaritesi hızla artmakta olan bu ürünün adı Wu Long Çayı. Wu Long çayının ayda 10 kilo vermeye yardımcı olduğu söylenmektedir. Çay Oolong ya da wu lung çayı isimleri ile de bilinmektedir.

Wu Long çayı B12 vitamini açısından zengin bir üründür. Kan şekerini dengelediği, güçlü antioksidan özelliği olduğundan yaşlanma etkilerini geciktirdiği ve vücutta bulunan serbest radikallerle savaştığı bilinmektedir.

Şüphesiz pek çok zayıflama ürününde olduğu gibi Wu Long çayını kullanırken de sağlıklı bir beslenme programı yaşam tarzı değişiklikleri yapılması şarttır.

Wu Long Çayı vücuda yararlı pek çok madde içerir. Bunların arasında kateşin, polifenol ve teaflavin de bulunmaktadır. Tıpkı yeşil çayda olduğu gibi polifenol içeriği zayıflamaya yardımcı olmakla birlikte, yeşil çaydan çok daha fazlasını içermektedir. Polifenoller ayrıca serbest radikallerle savaşarak pek çok hastalığın oluşma riskini azaltır.Wu Long Çayı için 1 yorum yapılmış

ARZU

4 Ocak 2012, 2:29 pm

BU ÇAYI NEREDEN BULABİLİRİZ. ÇAYIN HAZIRLANIŞI NASILOLMALIDIR. ÖGÜN OLARAK NE ZAMAN TÜKETMEMİZ GEREKİYOR BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM

Sizde Yorum Yazın

  • Alexa